PROČ TENTO PROJEKT?
Proč vznikl projekt politickeplacky.cz

  1. nelíbí se nám, jakým způsobem Miloš Zeman vyhrál volby. Proti Karlu Schwarzenbergrovi vedl lživou, agresivní a pomlouvačnou kampaň

  2. myslíme si, že Karel Schwarzenberg by náš stát navenek reprezentoval jako prezident lépe než Miloš Zeman
  3. v neposlední řadě prostě chceme vyjádřit názor, koho jsme v historicky první volbě prezidenta (ne)volil

Tento web, potažmo e-shop nijakým způsobem nezpochybňuje prezidentské či parlamentní volby jako takové. Výsledek je či bude dán námi, občany ČR. Pro nás to však rozhodně neznamená sklopit hlavu a pět či čtyři roky "držet hubu a krok". Vyjádřeme svůj názor na Miloše Zemana coby prezidenta České republiky...

 

Chcete i další důvody, proč tento web vznikl? Uvádíme je níže v chronologickém pořadí - dle toho, jakou ostudu Miloš Zeman za dobu svého prezidentování udělal:

 

- Říjen 2014 - Miloš Zeman v Hovorech z Lán v přímém přenosu šokuje národ užíváním slůvek (citace):"kunda, zkurvili, kunda sem, kunda tam, hovno".

- Červen 2013 - Miloš Zeman se vyjadřuje ke dvěma uneseným Češkám v Pakistanu slovy: "O jejich propuštění vyjednáváme. Alláhu akbar,".

- Květen 2013 - Miloš Zeman se velmi podezřele (evidentě opile) potácí při odemykání korunovačních klenotů. Jeho pohádce o nemocném palci nevěří snad vůbec nikdo.