Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky

Cena:

  • Cena objednaného zboží je uvedena v internetovém obchodě a činí 39 Kč s DPH za placku
  • Ceny uvedené v internetovém obchodě www.politickeplacky.cz jsou speciální a platí výhradně pro objednávky generované prostřednictvím internetového obchodu.

Platební podmínky a doprava:

  • Zboží je zasíláno jako doporučená zásilka České pošty na dobírku. Cena dobírky činí 69 Kč. Poštovné při objednání osmi a více kusů placek je ZDARMA.

Objednávka:

  • Objednávka je závazná. Odesláním objednávky souhlasíte se zasíláním informačního sdělení nebo obchodního sdělení a to výhradne z e-shopu www.politickeplacky.cz. Osobní údaje nebudou poskytnuty žádné třetí straně.

Termíny odeslání:

  • Termín odeslání je nejdéle dva pracovní dny od zadání objednávky. Většinou odesíláme objednávky placek ve dny pondělí - středa - pátek. Dodání je většinou následující den po odeslání.

Vrácení produktu v zákonné 14-denní lhůtě:

  • Odběratel má ze zákona č. 40/1964 Sb. (občanského zákoníku) dle § 53 odst. 6 právo odstoupit od smlouvy, která byla uzavřena přes internet, a to do 14 dnů od převzetí plnění. Jestliže tedy po obdržení zásilky zjistíte že vám zboží z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, máte možnost ji bez udání důvodu vrátit a budou vám neprodleně zpět zaslány peníze, dle dohody buď to složenkou nebo bankovním převodem. V § 53 odst. 7 je však výslovně uvedeno, že spotřebitel nemůže odstoupit od smluv na dodávku video a audio nahrávek a počítačových programů, porušil-li jejich originální obal (folie apod.). Podmínka pro vrácení peněz je tedy taková, že zboží musí být naprosto neporušené, v originálním obalu, dobře zabalené a schopné dalšího prodeje. Zásilku musíte odeslat nejpozději do 14 dnů od obdržení zboží a ve vracené zásilce musí být vložen buď to kopie nebo originál daňového dokladu který byl u zásilky přibalen. Zásilku můžete zaslat pouze běžným způsobem - ne na dobírku (zboží nebude převzato). Jestliže chcete zakoupené zboží vrátit kontaktujte nás na politickeplacky@seznam.cz.

Záruka:

  • V případě odstoupení od smlouvy dle čl. 5.2 obchodních podmínek vrátí prodávající kupní cenu (bez nákladů vynaložených na dodání zboží) kupujícímu nejpozději do třiceti (30) dnů, a to bezhotovostně na účet určený kupujícím. Prodávající je taktéž oprávněn vrátit kupní cenu v hotovosti již při vracení zboží kupujícím. Kupující bere na vědomí, že pokud zboží vrácené kupujícím bude poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno, vzniká prodávajícímu vůči kupujícímu nárok na náhradu škody jemu tím vzniklé. Nárok na úhradu vzniklé škody je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.

Provozovatel:

  • Michal Javorka, Štúrova 13, 36004 Karlovy Vary, IČO: 73431281, DIČ: CZ8202161935